Jak dopadla Valerianova záhada

Podpůrný tým Python GO
- 1 minuta čtení
Python GO - online programovací hra v Pythonu
Python GO - online programovací hra v Pythonu
Je sobota 31.10.2020. V Americe i v Čechách se slaví Halloween. Celé dopoledne se ale pozornost nás a dalších více než 350 IT detektivů upíná úplně jiným směrem a to na začátek hry Python GO. Přesně v 10:00 odešel všem registrovaným účastníkům úvodní e-mail s pokyny odkazem na 1., respektive 0. úkol.
356, tolik hráčů započalo svou cestu za vyřešením celé záhady. Hráči se museli potýkat s programovacími úkoly, úkoly zaměřenými na logiku, šiframi a v neposlední řadě i technickými nástrahami. Na e-mail s řešením daného e-mailu totiž často nepřišla žádná odpověď, ač my jsme ji viděli jako odeslanou. Prostě se ztratila po cestě - záhada, která zůstane nevyřešena.
To ale nevadí, protože tu hlavní záhadu se nakonec rozluštit podařilo. Více než 40 hráčů se dostalo až na konec příběhu, splnilo závěrečný úkol a pomohlo detektivovi Valerianu Drakeovi rozluštit spletitý detektivní případ.
Děkujeme všem odvážným hráčům, kteří se nezalekli a zaprogramovali si v sobotu s námi.
Zároveň to vypadá, že se Valerianovi spolupráce moc líbila a bude znovu potřebovat pomoc někdy v budoucnu. Tak nás sledujte, přihlaste se třeba do odběru newsletterů a brzy můžete se těšit na pokračování.
Váš podpůrný tým
Loading...