Články

Java I

venca

Java je stále velmi žádaným a používaným programovacím jazykem. Máš základy v Pythonu, ale chceš zkusit i něco jiného? S Javou určitě nešlápneš vedle.

Neuronové sítě

venca

Neuronové sítě v lidském mozku jsou odpovědné za zpracovávání a vyhodnocování přijímaných informací. Něco podobného se snaží napodobit IT a má to neuvěřitelný potenciál především na poli umělé inteligence. Vyzkoušej to taky.

Python a obraz

venca

S Pythonem se toho dá dělat opravdu hodně. Zpracování obrazu rozhodně patří mezi ty zajímavé aktivity. Ale co budeme povídat. Vyzkoušej to sám.

3D tisk

venca

Už jsi někdy něco hodně chtěl/a, ale nebylo to k sehnání? Nauč se 3D modelovat a vytiskni si, cokoliv ti přijde na mysl. Přihlas se na kroužek 3D tisku.

Víkendové workshopy

venca

Za 2 dny se toho dá zvládnout víc než si myslíš. Doraz na jeden z našich víkendových workshopů a pronikni do tajů programování. Na výběr máš rovnou z několika možností. Stačí se přihlásit.

Letní škola

venca

Trávíš část léta v Praze a chceš čas využít efektivně a zažít si i nějakou zábavu? Na letní škole programování najdeš obojí a zároveň zdokonalíš své IT skilly.

Dopis od Valeriana

venca

Datová analýza

venca

Dat je dnes k dispozici spousta. Ale logicky je zpracovat a zobrazit, to už je umění, které se cení zlatem. Troufneš si na to?

C++ I

venca

Máš zkušenosti s programováním, baví tě to a chceš zkusit něco složitějšího? Tak to je C++ pro tebe to pravé. Vylepši své IT skilly na našem novém kroužku.

Robot Edison

venca

Že nejde spojit stavebnici s programováním? Nesmysl. Přesvědč se sám na kroužku s robotem Edison.

Arduino I

venca

Rozsviť diody, rozezvuč bzučák a jiné vychytávky připojené k nepájivému poli pomocí programování Arduina.

Python II

venca

Už umíš základy Pythonu? Pojď se s námi vrhnout na tu opravdovou srandu při řešení složitějších úkolů.

Python I

venca

Nauč se programovat nejuniverzálnějším hojně využívaném programovacím jazyce. Přihlas se na kroužek Pythonu.

Jarní škola

venca

Nemáš co dělat o jarních prázdninách? Zkus si udělat svůj vlastní roboprojekt a nauč se programovat!

Co je to Arduino?

pavel

Arduino je open-source vývojová platforma určená pro vzdělávání a rychlé prototypování jednodušších projektů. Jedná se vlastně o malý programovatelný mikropočítač bez operačního systému.