Přerušení kroužků a tipy na sebevzdělávání

Koronavirus přerušil na neurčito i naše kroužky. Na virus lék nemáme, na domácí nudu ale ano. Přečtěte si aktuální informace ke kroužkům a tipy na na to, co dělat s volným časem doma.

Ochranná opatření proti šíření nákazy koronavirem se dotkla i našich kroužků. Vzhledem k uzavření prostor na ČVUT v Praze jsme nuceni přerušit právě probíhající kroužky na neurčito. Máme vymyšlených několik alternativních řešení, z nichž budeme vybírat to vhodné až na základě délky přerušení kroužků a ostatních opatřeních státu. O dalším vývoji budeme účastníky kroužků informovat e-mailem a aktuality naleznete i zde na našich stránkách.

Mezitím jsme ale pro vás připravili několik zajímavých aktivit, kterými se můžete zabavit přímo z domova.

Avast ve spolupráci s Jirkou Králem a odborníky z E-bezpečí vytvořili zábavný edukativní online kurz o kyberbezpečnosti. Kurz naleznete na těchto stránkách https://www.budsafeonline.cz/online-kurz.

Buď Safe online

Základy znalosti o zdrojovém kódu si lze osvojit a otestovat v online kurzu od Google v jejich digitální garáži zde: https://learndigital.withgoogle.com/digitalni…/…/basics-code.

A ti s pokročilejšími znalostmi angličtiny mohou zkusit online kurz na základy umělé inteligence zde: https://course.elementsofai.com/.

Aktuality a další tipy naleznete na našem facebooku https://www.facebook.com/vzdelanibudoucnosti .

autor: venca