Python kurz zdarma online

Prezenčně to nejde, tak jsme se přesunuli do online prostředí. Python se zde může začít učit úplně každý, a to kdy chce a zcela bezplatně.

Chcete se naučit programovat a nevíte jak? Python je univerzální a poměrně dobře pochopitelný programovací jazyk. Bohužel koronavirová pandemie zasáhla i naše kroužky a my se tak museli přizpůsobit, jako všichni ostatní.

Ale má to i své světlé stránky. Teď se s námi může naučit Python opravdu každý. Rozjíždíme totiž vlastní youtube kanál, kde Vám Jakub, náš lektor a zároveň tvůrce celé myšlenky Vzdělání budoucnosti, vysvětlí Python od úplných začátků až po…, no až dokud Vás to bude bavit ?. Jakub je o tom schopný mluvit opravdu dlouho.

Tento bezplatný online kurz jsme pojmenovali Skvělý Python, protože Python je opravdu užitečný a všestranný programovací nástroj.

Na první video o tom, proč vlastně Python, se můžete podívat kliknutím sem.

Videa jsou krátká a zabývají se vždy konkrétní problematikou. V jejich popisku vždy naleznete všechny důležité odkazy, ať už s dovysvětlením jednotlivých probíraných pojmů, odkazy ke stažení správných programů či souborů k procvičení, které jsme pro Vás připravili.

No z naší strany bylo vše důležité řečeno. Ale protože nejen vy se potřebujete zlepšovat v programování, ale i my v točení videí, tak budeme moc rádi, kdybyste nám na tyto videa něco řekli i vy, ať už k povzbuzení, nebo ke zlepšení. Pište jak do komentářů, tak třeba klidně rovnou Kubovi na jakub@vzdelanibudoucnosti.cz.

autor: venca